Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności - Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego ...

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego po raz drugi w Powiecie Kościerskim

powrót

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego po raz drugi w Powiecie Kościerskim

Dnia 31 maja 2009r. na terenie Powiatowego Zespołu Szkół Nr 2 w Kościerzynie odbył się Piknik pod hasłem „Wielkie Grillowanie" zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom  z Placówek Socjalizacyjnych w Kościerzynie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka.

Dnia 31 maja 2009r. na terenie Powiatowego Zespołu Szkół Nr 2 w Kościerzynie odbył się Piknik pod hasłem „Wielkie Grillowanie" zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych w Kościerzynie z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka. Organizowanie tego typu imprez głównie ma na celu promowanie idei rodzinnej opieki zastępczej w naszym Powiecie. Spotkania połączone z zabawą pozwalają zintegrować środowisko, a także dają okazję do spotkań i porozmawiania o wspólnych problemach i radościach jakie niesie za sobą rodzicielstwo zastępcze. 

Piknik cieszył się ogromnym zainteresowaniem społeczności rodzin zastępczych, które licznie przybyły na imprezę. W imprezie uczestniczyły również zaproszone dzieci z placówki opiekuńczo - wychowawczej oraz mali mieszkańcy Kościerzyny. Dla uczestników przygotowano atrakcje i konkursy. Można było bez ograniczeń częstować się kiełbaską z grilla i goframi, wspólnie pobawić się z dziećmi w przygotowanych konkurencjach sportowych. Nie zabrakło nagród i upominków. Wszyscy świetnie się bawili. Podziękowaniom od uczestników imprezy nie było końca. Dla nas największą satysfakcją za włożony trud w organizację imprezy był uśmiech przybyłych dzieci.

Podziękowania kierujemy do partnerów, sponsorów i osób prywatnych bez których impreza nie doszłaby do skutku:

- Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych w Kościerzynie

- Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 w Kościerzynie

- P.H.U. „FIMA" Rafał Meier

- Przetwórstwo Mięsne „LIS" Sierakowice

- Lipuskie PPHU Stefan Kiedrowski

- „Fajtek" PHU Iwona Fajtek

- „COMPUS" Krystyna Szachta

- SKOK Stefczyka

- Carrefour Express Kościerzyna

- Piekarnia Cukiernia B & J Jarzębińscy

- PHU Ango

- Zespół Opiekuńczo - Wychowawczy „Wesoła Gromadka" w Kościerzynie

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

- Zawodowa Rodzina Zastępcza Państwa Aldony i Mariusza Kupper wraz z wychowankami

- Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie

Osoby prywatne: Szymon Herbasz, Łukasz Dejk, Wanda Hinca, Kazimierz Laska, Leszek Bielawa, Dariusz Hinca, Barbara Radomska, Kamila Opara, Aleksandra Gołuńska, Arkadiusz Hinc, Andżelika Szymanowska, Mateusz Pobłocki.

Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do Galerii zdjęć.

 

 
 
Autor: K.P.
ostatnia modyfikacja dnia 4 Czerwca 2009
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - pcprkoscierzyna.pl