Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności - ,,Dzień Seniora" w ...

,,Dzień Seniora" w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

powrót

,,Dzień Seniora

Dzień Seniora w ZUS
26 listopada 2009 roku w ramach ogólnopolskiej akcji Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gdańsku Inspektorat w Kościerzynie zorganizował „Dzień Seniora w ZUS”. W jej ramach osoby zainteresowane mogły skorzystać z porad specjalistów, którzy wyjaśniali wszystkie wątpliwości interesantów i odpowiadali na pytania.

 Do organizacji tego dnia zaproszono również inne instytucje między innymi Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kościerzynie czy organizacje – Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Pracownicy z Centrum przez cały dzień odpowiadali na pytania, udzielali porad oraz wydawali wnioski na dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zadań na rzecz osób niepełnosprawnych.

 
 
Autor: Ania Dittmer
ostatnia modyfikacja dnia 27 Listopada 2009
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - pcprkoscierzyna.pl