Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Aktualności

Spotkania z przedstawicielami Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

Dnia 27 lutego 2009 r. w siedzibie Powiatowego Centum Pomocy Rodzinie przy ul. Świętojańskiej 5d, odbyło się spotkanie z przedstawicielami Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych

14.04.2009

więcej...

 

Warsztat Terapii Zajęciowej

16 grudnia 2008 roku w Kościerzynie rozpoczął działalność Warsztat Terapii Zajęciowej. Zajęcia odbywają się w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, w którym to uczestnicy Warsztatów mają do dyspozycji cztery pracownie: technik różnych, gospodarstwa domowego, art.-terapii oraz komputerowo-poligraficzną.

14.04.2009

więcej...

 

Medale VI Edycji im. Matki Teresy z Kalkuty wręczone

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie wraz z Powiatową Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych w dniu 11 lutego 2009r. przygotowały uroczystość wręczenia Medali w VI Edycji Konkursu im. Matki Teresy z Kalkuty.

14.04.2009

więcej...

 

Zaproszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie oraz Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych serdecznie zapraszaja na uroczystość wręczenia MEDALI IM. MATKI TERESY Z KALKUTY w dniu 11 lutego 2009 r. w Hali Sportowej "SOKOLNIA" przy ul. Sikorskiego w Kościerzynie

21.04.2009

więcej...

 

Mój potencjał - moja szansa na samodzielne życie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie w styczniu br. przystąpiło do realizacji projektu systemowego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Na podstawie obserwacji działań jakie były podejmowane w roku ubiegłym postanowiliśmy zweryfikować projekt na 2009r. dzięki czemu mamy nadzieję, że tegoroczne działania projektowe są jeszcze bardziej przemyślane i jeszcze lepiej odpowiadają na potrzeby osób w nim uczestniczących.

20.04.2009

więcej...

 

Inauguracja Roku Rodzinnej Opieki Zastępczej

Dnia 16 stycznia 2009 r. o godz. 17.00 w Sali im. L. Szopińskiego w Kościerzynie odbył się koncert zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych w Kościerzynie.

14.04.2009

więcej...

 

Wręczenie prezentów gwiazdkowych

Okres Świąt Bożego Narodzenia skłania do refleksji i zadumy oraz do innego spojrzenia na drugiego człowieka. Jest to czas dobroci, dobrych uczynków i prezentów. 23 grudnia 2008 r. również Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie uczestniczyło w akcji przekazywania paczek świątecznych rodzinom z terenu Powiatu Kościerskiego.

03.04.2009

więcej...

 

Uroczyste zakończenie projektu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie w dniu 15 grudnia 2008r. uroczyście zakończyło działania przewidziane na 2008r, w realizowanym projekcie współfinansowanym przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

14.04.2009

więcej...

 

Bal Mikołajkowy

Dnia 12 grudnia 2008 r. w Kościerzynie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny wespół ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom z Placówek Socjalizacyjnych mające swoją siedzibę przy ul. Krasickiego 4 zorganizowali Bal Mikołajkowy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dla dzieci z rodzin zastępczych i Zespołu opiekuńczo – wychowawczego „Wesoła Gromadka”.

14.04.2009

więcej...

 
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - pcprkoscierzyna.pl