Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie

KościerzynaPCPR Kościerzyna

Powiat Kościerski - Serce Kaszub BIP Warsztat terapii zajęciowej Dom pomocy społecznej w Cisewiu Centrum Administracyjne Placówek - Opiekuńczo - Wychowawczych Dom pomocy społecznej w Stawiskach Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko Dolina Tęczy OHP Elektroniczna skrzynka podawcza

Archiwum - Mój potencjał-moja szansa na ...

Spotkanie podsumowujące Projekt Systemowy

Koniec roku jest okresem podsumowań. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie wykorzystało ten czas na podsumowanie Projektu Systemowego pn.: „Mój potencjał – moja szansa na samodzielne życie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 
Dnia 6 grudnia podczas spotkania uczestników Projektu i realizatorów specjaliści: doradca zawodowy i psychologowie: ds. dziecka i rodziny oraz ds. osób niepełnosprawnych dokonali podsumowania swoich zajęć. Została także przedstawiona prezentacja multimedialna z realizowanego w 2010r. Projektu.

07.12.2010

więcej...

 

Giełda Pracy dla Osób Niepełnosprawnych

W dniu wczorajszym tj. 16 listopada 2010r. 9-cio osobowa grupa osób niepełnosprawnych uczestniczących w projekcie systemowym pn.: „Mój potencjał – moja szansa na samodzielne życie” pojechała na Giełdę Pracy. Wyjazd był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

17.11.2010

więcej...

 

Spotkanie edukacyjno-integracyjne

W dniach 6 i 7 listopada 2010r. w Ośrodku Rehabilitacyjno – Wypoczynkowym „Dobry Brat” w Osieku k. Skórcza odbyło się dwudniowe spotkanie edukacyjno-integracyjne dla Beneficjentów Projektu Systemowego „Mój potencjał – moja szansa na samodzielne życie” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

08.11.2010

więcej...

 

Zakończenie kursu - operator koparkoładowarki

W okresie od 03 września do 29 października 2010r. 4 Beneficjentów Projektu Systemowego pn.: "Mój potencjał - moja szansa na samodzielne życie" dojeżdżało do Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Słupsku w celu odbycia kursu "Operator koparkoładowarek". 

Szkolenie prowadzone było zgodnie z programem nauczania zatwierdzonym przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego i składało się z dwóch części. Część pierwsza - teoretyczna składała się z bloku tematycznego dotyczącego budowy, obsługi i eksploatacji koparkoładowarek, część druga - praktyczna miała na celu przygotować słuchaczy do samodzielnego  obsługiwania koparkoładowarek.                                                                  

Kurs operatora koparkoładowarek współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

09.11.2010

więcej...

 

Harmonogram spotkań w miesiącu listopadzie

Szanowni Państwo, w zakładce poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram zajęć jakie będą realizowane w listopadzie 2010r. w ramach projektu systemowego "Mój potencjał - moja sznsa na samodzielne życie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funsuszu Społecznego.

Harmonogram zajęć w miesiącu listopadzie 2010r.

29.10.2010

więcej...

 

Formy wsparcia dla osób niepełnosprawnych na rynku pracy

W Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie przy ul. Krasickiego 4 w dniach 26 i 27 października 2010r. odbyło się w ramach projektu systemowego pn.: „Mój potencjał – moja szansa na samodzielne życie” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Poddziałanie 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez powiatowe centra pomocy rodzinie współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, spotkanie szkoleniowe „Formy wsparcia dla osób niepełnosprawnych na rynku pracy”.

28.10.2010

więcej...

 

Kobieta aktywna na rynku pracy

Dnia 19 października 2010r. w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Krasickiego 4 w Kościerzynie odbyło się spotkanie pn.: „Kobieta aktywna na rynku pracy”.
Spotkanie zostało przeprowadzone w ramach projektu systemowego „Mój potencjał – moja szansa na samodzielne życie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

20.10.2010

więcej...

 

Harmonogram spotkań w miesiącu październiku 2010r.

W miesiącu październiku 2010r. w ramach realizowanego projektu systemowego pn.: "Mój potencjał - moja szansa na samodzielne życie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej odbywa się 6 kursów: języka angielskiego, niemieckiego, kadry i płace w firmie, operator koparkoładowarki, kierowca wózków jezdniowych oraz prawa jazdy kategorii "B". Uczestnikami tych kursów są Beneficjenci Projektu, którzy w początkowym etapie realizacji projektu zadeklarowali chęć i gotowość udziału w powyższych kursach.

04.10.2010

więcej...

 

Kolejne kursy realizowane w ramach Projektu Systemowego

W Powiatowy Centrum Pomocy Rodzinie w Kościerzynie dnia 27 września 2010r. rozpoczęły się trzy kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

28.09.2010

więcej...

 

Zajęcia na basenie

Uczestnicy projektu systemowego pn.: „Mój potencjał – moja szansa na samodzielne życie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego spotykają się cyklicznie w ramach aktywizacji zdrowotnej na kościerskim basenie. Zajęcia na basenie jako forma aktywności ruchowej, mają pozytywny wpływ na aktywizację zdrowotną, ponieważ pływanie dobrze wpływa na koordynację ruchową, poprawę postawy, układ oddechowy, krwionośny, moczowy oraz nerwowy. Ponadto zajęcia na basenie są doskonałym sposobem integracji, rekreacji,  zabawy oraz spędzania czasu wolnego. 

23.09.2010

więcej...

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
strona 8 z 12
stworzone przez: derwi.pl
© PCPR Kościerzyna - pcprkoscierzyna.pl